На модельну лінійку Hyundai i30 встановлені вигідні ціни


Яскравий і динамічний хетчбек Hyundai i30 пропонується в Україні у трьох комплектаціях, з чотирма двигунами і трьома коробками передач на вибір. Спеціальні ціни на цю модель стартують від 466 000 гривень.

Елегантний та вишуканий Hyundai i30 Fastback в Україні доступний у комплектації Style з бензиновим турбомотором і роботизованою трансмісією. Спеціальна вартість цієї моделі становить 601 400 гривень.

 

Практичний і стильний універсал Hyundai i30 Wagon можна придбати у комплектації Style із 1.6-літровим бензиновим мотором, який працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Спеціальні ціни по цій моделі починаються з 480 800 гривень.

Автомобілі модельної лінійки Hyundai i30 можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш докладно про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє до 31 липня 2019 року в усій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 10.07.2019 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.