Hyundai Finance

Hyundai Finance – це найзручніший і найвигідніший на українському ринку фінансовий інструмент придбання автомобілів в кредит.

Ця програма дозволить сьогодні здійснити Вашу мрію - стати власником нового автомобіля всесвітньо відомого бренду Hyundai.

 

Компанія "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai, спільно з партнерами, АТ "OTP Банк", ПАТ "Ощадбанк", ПАТ "Кредобанк", ПАТ АК "Укргазбанк" та ВАТ КБ "Глобус" представляє фінансову програму Hyundai Finance. Ця програма дозволить шанувальникам автомобілів бренду Hyundai придбати вподобану модель в кредит. Дія програми Hyundai Finance розповсюджується на весь модельний ряд автомобілів Hyundai в Україні. Подробиці стосовно умов придбання автомобілів Hyundai за програмою Hyundai Finance дізнавайтесь, будь ласка, у офіційних дилерських центрах ТОВ "Хюндай Мотор Україна" або у банках-партнерах.

 

На які моделі розповсюджується програма Hyundai Finance?

За умовами програми Hyundai Finance можна придбати у кредит моделі Hyundai - i10, i30, i30 Fastback, i30 Wagon, Accent, Elantra, Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, IONIQ Electric, KONA, KONA Electric, Grandeur, H1.

Де можна оформити кредит за програмою Hyundai Finance?

Подати заявку на оформлення кредиту можна в будь-якому офіційному дилерському центрі Hyundai.

Як можна дізнатися про прийняття рішення щодо видачі кредиту?

Всю необхідну інформацію по кредиту Вам надасть кредитний консультант в салоні офіційного дилера, в якому Ви подавали заявку на кредит.

Як відбувається погашення кредиту?

Кредитна програма Hyundai Finance передбачає єдиний метод погашення кредиту - ануїтет. Він передбачає помісячне погашення позики рівними частинами протягом усього терміну дії кредитного договору.

Яка процедура видачі кредиту і автомобіля?

Після отримання гарантійного листа від банку, клієнт оплачує перший внесок в касі офіційного дилерського центру або банку. Потім оформляється договір купівлі-продажу з автосалоном, після чого автомобіль проходить реєстрацію в МРЕВ. Офіційний дилерський центр готує документи про покупку автомобіля в кредит, погоджує дату видачі автомобіля з співробітником банку. Банк призначає Позичальнику час візиту до відділення для підписання всіх необхідних документів. На ім'я клієнта банк відриває рахунок, з якого кошти за автомобіль перераховуються на рахунок офіційного дилера. Видача автомобіля відбувається після того, як грошові кошти надійдуть на рахунок офіційного дилера.

Чи передбачені штрафні санкції за дострокове погашення кредиту?

При достроковому погашенні кредиту за програмою Hyundai Finance не передбачені штрафні санкції і стягнення різного роду комісій.

Які види страхування оформляються при підписанні кредитного договору?

Обов'язковими видами страхування при купівлі автомобіля за програмою Hyundai Finance є ОСАГО і КАСКО.

Що таке КАСКО?

КАСКО - це програма, яка включає в себе потенційні ризики для Вашого автомобіля і забезпечує страховий захист від них. У цю програму не входить відшкодування шкоди, заподіяної пасажирам і вантажів, що перевозяться.

Базові ризики наступні:

  • Незаконне заволодіння (викрадення)
  • Тотал (повне знищення транспортного засобу)
  • Пошкодження в результаті ДТП
  • Пожежа, загоряння, вибух
  • Стихійне лихо
  • Протиправні дії третіх осіб


Що таке ОСАГО?

Цей вид страхування є обов'язковим згідно Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Страхова компанія відшкодовує збитки третім особам (потерпілим) в разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров'ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСАЦВ.